Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VІІ скликання

 

   РІШЕННЯ № 94-16/2017

 

03 травня  2017 року                                                            село Великий Кучурів

 

Про розробку Детального плану

території  житлової забудови в

селі Великий Кучурів та Годилів

 

       Керуючись  ст. 16,19,24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 17 Закону України «Про основи містобудівної діяльності»,  ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян: Пуршаги О.О., Шишковського М.Л., Яцко В.Г.,  (додається)

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

   

1.Розробити  Детальний  план території житлової забудови для розміщення індивідуального житлового будинку на земельній ділянці площею 0,0795  га, кадастровий номер 7324582000:01:001:3521, що належить гр. Пуршага Олександру Олександровичу   на підставі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку № НВ-7301864792017, виданого 28.02.2017 року, з метою можливості зміни цільового призначення із земель для «ведення садівництва» на землі для «будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться за адресою вулиця Чорновола В.,   села Годилів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Розробити  Детальний  план території житлової забудови для розміщення багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці площею 0,0797  га, кадастровий номер 7324582000:01:001:3517, що належить гр. Шишковському Миколі Леонтійовичу   на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ЕЕС № 562956 , виданого 10.09.2015 року, з метою можливості зміни цільового призначення із земель для  «будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» на землі для «будівництва багатоквартирного житлового  будинку», яка знаходиться за адресою вулиця Чорновола В.,   села Годилів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

3.Розробити  Детальний  план території житлової забудови для розміщення індивідуального житлового будинку на земельній ділянці площею 0,1247  га, кадастровий номер 7324582000:02:003:0585, що належить гр. Яцко Василю Георгійовичу  на підставі державного акту серії ЯК № 122537, виданого 15.10.2012 року, з метою можливості зміни цільового призначення із земель для «ведення особистого селянського господарства» на землі для «будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться за адресою вулиця Поповича, 7  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

4.Визначити замовником розробки Детальних планів території  житлової забудови виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради..

 

5.Виконавчому комітету Великокучурівської сільської ради:

 

5.1.Оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та веб-сторінці сільської ради;

5.2.Забезпечити проведення громадських  слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеної містобудівної документації та її затвердження згідно чинного законодавства.

 

6.Інвестором з фінансування розробки Детального плану території призначити громадян: Пуршагу Олександра Олександровича, Шишковського Миколу Леонтійовича та Яцко Василя Георгійовича. за їхньою  згодою (заява).

 

7.Делегувати інвестору виконання  функції «Замовник» в частині організації розроблення Детального плану території житлової забудови, збору вихідних даних, організації громадських слухань,  отримання висновків, тощо.

 

8.Виготовлений  проект детального плану території подати на розгляд та затвердження до сесії сільської ради.

 

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста – землевпорядника сільської ради Аксентія М.В. та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин,охорони навколишнього природного середовища (А. Гостюк).

 

 

Сільський голова                                В. Тодеренчук

 

                          Погоджено

                     Юрисконсульт                                    С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH