Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

    РІШЕННЯ  № 84 – 16/2017

 

  03 травня  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про розгляд листа Сторожинецької РДА

про виділення коштів на  виконання Програми

 забезпечення  надання якісних послуг і удосконалення

роботи у сфері державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно  та їх обтяжень юридичних

та фізичних осіб підприємців  на 2017 -2018  роки

 

  Розглянувши лист Сторожинецької РДА № 399/01-19 від 06.03.2017 року про виділення коштів на виконання Програми забезпечення надання якісних послуг і удосконалення роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень юридичних та фізичних осіб підприємців на 2017 -2018  роки, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Бюджетним кодексом,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист  Сторожинецької РДА № 399/01-19 від 06.03.2017 року про виділення коштів на виконання Програми забезпечення надання якісних послуг і удосконалення роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень юридичних та фізичних осіб підприємців на 2017 -2018  роки взяти до відома.

 

2. Відмовити у виділенні коштів на виконання Програми забезпечення надання якісних послуг і удосконалення роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень юридичних та фізичних осіб підприємців на 2017 -2018  роки, у зв’язку з тим, що при ОТГ утворений ЦНАП на фінансування якого необхідні додаткові кошти.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).  

   

             Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

           Погоджено

           Юрисконсульт                                                С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH