Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

    РІШЕННЯ  № 81 – 16/2017

 

  03 травня   2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про розгляд листа служби у справах дітей

 Сторожинецької РДА щодо виділення

 коштів районному бюджету для часткового

фінансування комплексної Програми

запобігання дитячої бездоглядності та захисту

прав дитини у Сторожинецькому районі на 2017-2020 роки

 

  Розглянувши лист служби у справах дітей  Сторожинецької РДА № 225/17-01/05 від 02.03.2017 року щодо виділення коштів районному бюджету для часткового фінансування комплексної Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини у Сторожинецькому районі на 2017 – 2020 роки та введення посади спеціаліста з питань захисту прав дітей, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Бюджетним кодексом,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист служби у справах дітей  Сторожинецької РДА № 225/17-01/05 від 02.03.2017 року щодо виділення коштів районному бюджету для часткового фінансування комплексної Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини у Сторожинецькому районі на 2017 – 2020 роки та введення посади спеціаліста з питань захисту прав дітей,  взяти до відома.

 

2. Відмовити у виділенні коштів районному бюджету для часткового фінансування комплексної Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини у Сторожинецькому районі на 2017 – 2020 роки та введення посади спеціаліста з питань захисту прав дітей, у зв’язку з відсутністю вільних коштів в сільському бюджеті.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).     

 

               Сільський голова                                           В. Тодеренчук

               Погоджено 

             Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH