Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

  РІШЕННЯ  №  76 – 16/2017

 

  03 травня  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд  листа завідуючої

ДНЗ «Перлинка» Осипчук С.М. щодо надання

дозволу на ремонт та дообладнання

опалювальних котлів

 

 Розглянувши лист завідуючої ДНЗ «Перлинка»  від 27.02.2017 року про надання дозволу на ремонт та дообладнання опалювальних котлів  (додається),  керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист  завідуючої ДНЗ «Перлинка» Оиспчук Сільви Миколаївни від 27.02.2017 року про надання дозволу на ремонт та дообладнання опалювальних котлів  взяти до відома.  

 

2. Надати дозвіл завідуючій ДНЗ «Перлинка» Осипчук С.М. на проведення ремонту та дообладнання опалювальних котлів ДНЗ «Перлинка».

 

3. Завідуючій ДНЗ «Перлинка» Осипчук С.М. замовити проектну-кошторисну документацію на капітальний ремонт та дообладнання опалювальних котлів та подати його на затвердження чергової сесії.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, містобудування та будівництва (Ю.Аксентій).

 

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

      Погоджено

      Юрисконсульт                                                С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH