Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія VIІ скликання

 

   РІШЕННЯ  № 73-16/2017

 

  03 травня  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про утворення старостинських округів

Великокучурівської сільської ради

Сторожинецького району Чернівецької області

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у зв’язку

 

  • набранням чинності 12.03.2017 р. Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища» № 1848-VIII від 09.02.2017 р., необхідністю приведення у відповідність з нормами діючого законодавства та з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Великокучурівської сілсьької ради, що увійшли до об’єднаної територіальної громади,

 

 

 

                                      СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 

1.Утворити на території  Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 2 (два) старостинських округи:

 

1.1.Тисовецький  старостинський округ з центром в с. Тисовець Сторожинецького району.

 

1.1.1. Визначити, що староста  Коваль Василь Лазарович  здійснює свої повноваження на території Тисовецького старостинського округу Сторожинецького району, Чернівецької області.

 

1.2.Снячівський старостинський округ з центром в с. Снячів, Сторожинецького району, що складається із сіл Снячів та Глибочок (Снячівський), Сторожинецького району.

 

1.2.1 Визначити, що  староста Ващук Світлана Дмитрівна здійснює свої повноваження на території Снячівського старостинського округу Сторожинецького району, Чернівецької  області.

 

2.Обсяг повноважень старост Великокучурівської об`єднаної територіальної громади визначається Положенням про старосту  Великокучурівської сільської ради.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                В.Тодеренчук

 

         

 

              Погоджено

              Юрисконсульт                                                         С.Іонуц

 

 

 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH