A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХV сесія VІІ скликання

 

  РІШЕННЯ № 59-25/2018

 

30 березня  2018 року                                                       село Великий Кучурів

 

Про  розгляд листа Сторожинецького

центру медико-санітарної допомоги щодо

проведення реорганізації амбулаторій

загальної практики сімейної медицини

у некомерційні підприємства.

 

 

            Розглянувши  лист Сторожинецького Центру медико – санітарної допомоги № 66 від 02.02.2018 року  щодо проведення реорганізації амбулаторій загальної практики сімейної медицини у некомерційні підприємства сільська рада відмічає, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я» та з метою підвищення рівня  медичного обслуговування населення в якості обстежень діагностики та лікування жителів громади, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення,  керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до статей 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104 -107 Цивільного кодексу України, Законів України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості»  від 14.11. 2017 року № 2206-VIII, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я» від 06.04.2017 року № 2002-VIII, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань»,   

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Реорганізувати шляхом перетворення комунальні заклади:

1.1. Великокучурівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Великокучурівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області;

1.2. Тисовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Тисовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області;

1.3. Снячівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Снячівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області;

2. Встановити, що комунальні некомерційні підприємства Великокучурівська

АЗПСМ, Тисовецька АЗПСМ, Снячівська АЗПСМ є правонаступниками всіх майнових та немайнових прав і обов’язків комунальних закладів Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ.

3. Визнати комунальні некомерційні підприємства Великокучурівську АЗПСМ, Тисовецьку АЗПСМ, Снячівську АЗПСМ Великокучурівської сільської ради такими, що не підлягають в подальшому приватизації.

4. Встановити, що строк для заявлення для кредиторських вимог до комунальних закладів Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ складає два місяці з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію установ, шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Утворити комісію з реорганізації шляхом перетворення Великокучурівської

АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ в комунальні некомерційні підприємства Великокучурівську  АЗПСМ, Тисовецьку АЗПСМ, Снячівську АЗПСМ Великокучурівської сільської ради та затвердити її склад згідно з додатком.

6.Голові комісії з реорганізації (перетворення)  комунальних закладів Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ у встановленому чинним законодавством порядку забезпечити вжиття всіх необхідних заходів, щодо реорганізації та державної реєстрації реорганізації комунальних закладів Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ Великокучурівської сільської ради в тому числі:

6.1. у встановлений законом строком протягом трьох робочих днів  з дати вступу в дію цього рішення письмово повідомити державного реєстратора про припинення діяльності Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ шляхом реорганізації (перетворення) та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

6.2. Здійснити організаційно – правові заходи щодо виконання даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

6.3. Попередити працівників Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ про реорганізацію закладів у встановленому чинним законодавством України порядку. Забезпечити дотримання соціально – правових гарантій працівників Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ у порядку та на умовах визначених чинним законодавством України.

6.4. Провести інвентаризацію майна Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ. Скласти передавальний акт та подати його на затвердження до Великокучурівської сільської ради після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог до

 Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ.

6.5. Розробити Статут комунальних некомерційних підприємств Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ та подати його на затвердження Великокучурівської сільської ради.

6.6. Встановити, що зміни у штатному розписі Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ  здійснювати за погодженням комісії з реорганізації та сесії Великокучурівської сільської ради.

7. Комісії з реорганізації (перетворення) комунальних закладів Великокучурівської  АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ вести роз’яснювальну роботу серед жителів населених пунктів громади про суть та ключові моменти заходів медичної реформи на 2018 рік. Рекомендувати старостам сіл, депутатам сільської ради взяти участь в інвентаризації майна Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ, визначенні першочергових потреб для матеріально –технічного забезпечення лікарських амбулаторій, створення належних умов для роботи сімейних лікарів.

8. Встановити, що дане рішення вступає в дію з моменту його оприлюднення.

 

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності ради І.Галана та постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту (І.Сандуляк).

 

 

 

 

Сільський голова                                          В. Тодеренчук

 

            

 

 

           Погоджено

           Юрисконсульт                                        С.Іонуц

 

 

                                                                                   Додаток

                                                                       до рішення XXV сесії VII скликання

                                                                       №59-25/2018 від 30 березня 2018 року

         

 

СКЛАД КОМІСІЇ

з реорганізації шляхом перетворення комунальних

закладів Великокучурівської АЗПСМ, Тисовецької АЗПСМ, Снячівської АЗПСМ у комунальні некомерційні підприємтсва Великокучурівська АЗПСМ, Тисовецька АЗПСМ, Снячівська АЗПСМ Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

 

Голова комісії -  Кваснюк  Валерія Віліусівна, завідуюча Великокучурівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (РНОКПП – 2205718469);

Секретар комісії -  Ніколаєсі Аліна Михайлівна, бухгалтер сільської ради (РНОКПП – 3522808305);

Члени комісії:

Галан Ігор Дмитрович – заступник сільського голови з питань діяльності органів виконавчої діяльності ради (РНОКПП – 3320917854) ;

Івануц Марина Георгіївна – завідуюча Тисовецької АЗПСМ (РНОКПП –  3296614088) ;

Гаврилюк Олена Георгіївна – сімейний лікар Снячівської АЗПСМ(РНОКПП –  2304424604) ;

Збіглі Тетяна Дмитрівна – сімейний лікар Великокучурівської АЗПСМ(РНОКПП – 2926112407) ;

Наровська Людмила Гаврилівна -  старша медсестра Великокучурівської АЗПСМ (РНОКПП – 2434912847);

Іонуц Сільвія Петрівна – юрисконсульт сільської ради (РНОКПП – 2131306041) ;

Ващук Світлана Дмитрівна – староста села Снячів  (РНОКПП – 2599104188);

Коваль  Василь Лазарович  -  староста села Тисовець (РНОКПП – 2394810633);

Домітрюк Ганна Василівна  - начальник  фінансово-економічного відділу

                                                     сільської ради (РНОКПП – 3278310927);

Данелюк Валерій Петрович   -  депутат сільської ради (за згодою) (РНОКПП – 2432902195);

Міхалескул Марія Флорівна  -  депутат сільської ради (за згодою) (РНОКПП – 2458612280);

Аксентій Юрій Іванович         -  депутат сільської ради (за згодою) (РНОКПП – 2826903398);

 

Місце знаходження ліквідаційної комісії: вулиця Головна, 1 село Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь