Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VIІ скликання

    РІШЕННЯ  № 35 – 15/2017

 

  28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд  листа районної централізованої

  бібліотечної системи відділу культури,

 національностей та релігій Сторожинецької

 районної  державної адміністрації  про виділення

коштів з сільського бюджету на організацію

методичного забезпечення бібліотек

 

 Розглянувши лист районної централізованої бібліотечної системи відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької районної державної адміністрації № 40 від 09.02.2017 року про виділення коштів з сільського бюджету на організацію методичного забезпечення бібліотек, комплектування та обробку фондів, використання єдиного книжкового фонду, міжбібліотечного абонементу  (додається), керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист районної централізованої бібліотечної системи відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької районної державної адміністрації № 40 від 09.02.2017 року про виділення коштів з сільського бюджету на організацію методичного забезпечення бібліотек, комплектування та обробку фондів, використання єдиного книжкового фонду, міжбібліотечного абонементу    взяти до відома.  

 

2.У зв’язку з відсутністю вільних коштів в сільському бюджеті, відмовити центральній бібліотечній системі у виділенні коштів в сумі 360,000 грн. на 2017 рік у наданні послуг вказаних  у пункті 1.  

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).  

   

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH