Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХV сесія  VII скликання

 

  РІШЕННЯ № 33 -15/2017

 

28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд заяв громадян щодо

надання матеріальної допомоги

 

  Розглянувши заяви громадян: Гаврилюка Ш.Д., Гудюр Л.М., Кричак Д.В., Мачушак М.М.,  Павлович Л.М., Солом'ян І.Д., Терлецької С.В.   керуючись Бюджетним кодексом України,   у відповідності до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,  

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА

 

1. Надати  Гаврилюку Штефану Дмитровичу  жителю села Снячів за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 1000 (одна тисяча) гривень на покращення матеріально-побутових умов,  зі складними життєвими умовами.

 

2. Надати  Гудюр Любові Михайлівні  жительці села Великий Кучурів за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 1000 (одна тисяча)  гривень на покращення матеріально-побутових умов,  зі складними життєвими умовами.

 

3.  Надати  Кричак Дмитру Васильовичу   жителю села Тисовець за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 1000 (одна тисяча)  гривень на покращення матеріально-побутових умов,  зі складними життєвими умовами, як учаснику АТО.

 

4. Надати Мачушак Мілі Марківні жительці села Годилів за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову допомогу в сумі 1000(одна тисяча) гривень на покращення матеріально-побутових умов, зі складними життєвими умовами.

 

5.Надати  Павлович Лілії Миколаївні  жительці села Великий Кучурів за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову матеріальну допомогу в сумі 500 (п’ятсот) гривень  на покращення матеріально-побутових умов у зв'язку зі складними життєвими умовами.

 

6.Надати Солом'ян Івану Дмитровичу  жителю села Великий Кучурів за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову матеріальну допомогу в сумі 500 (п’ятсот ) гривень  на покращення матеріально-побутових умов,  зі складними життєвими умовами.

 

7. Надати  Терлецькій Сільвії Василівні жительці села Тисовець за рахунок коштів сільського бюджету одноразову грошову матеріальну допомогу в сумі 1000 (одна тисяча ) гривень  на покращення матеріально-побутових умов у зв'язку зі складними життєвими умовами.

 

 

8.Головному бухгалтеру Піцу Н.Л. здійснити виплату грошової допомоги при наявності в сільському бюджеті коштів, передбачених у видатках на соціальний захист.  

                                         

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення (С.Халус).

 

 

 

 

 

                                Сільський голова                               В.Тодеренчук

 

 

 

                               Погоджено

                               Юрисконсульт                                      С.Іонуц

 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH