Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VIІ скликання

    РІШЕННЯ  № 30-15/2017

 

  28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  встановлення  надбавки

до посадового  окладу

  завідуючим АЗПСМ   у  2017 році.

 

 Розглянувши заяви  завідуючої Тисовецької АЗПСМ  Івануц М.Г., завідуючої  Великокучурівської АЗПСМ Кваснюк В.В., завідуючого  Снячвської АЗПСМ Драгомерецькому П.В. (додається), керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства  охорони здоров'я України № 308/519 від 05.10.2005 року , керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити  з 01 березня    2017 року   завідуючій Тисовецької АЗПСМ  Івануц Марині Георгіївні надбавку  до посадового окладу  за складність та напруженість в роботі в розмірі 50%.

 

2. Встановити  з 01 березня   2017 року   завідуючій Великокучурівської АЗПСМ  Кваснюк Валерії Віліусівні надбавку  до посадового окладу  за складність та напруженість в роботі в розмірі 50%.

 

3. Встановити  з  01 березня  2017 року   завідуючому Снячівської АЗПСМ  Драгомерецькому Петру Васильовичу надбавку  до посадового окладу  за складність та напруженість в роботі в розмірі 50%.

 

4.Головному бухгалтеру Піцу Н.Л. провести відповідні зміни в штатному розписі.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та  постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).     

 

      Сільський голова                                    В.Тодеренчук

 

    Погоджено

     Юрисконсульт                                        С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH