Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХV сесія VIІ скликання

 

   РІШЕННЯ  №  25-15/2017

 

  28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд  листа дирекції

Тисовецької ЗОШ щодо виділення

коштів на проведення реконструкції

Тисовецької ЗОШ.

 

 Розглянувши лист дирекції Тисовецької ЗОШ  від 17.02.2017 року про виділення коштів за рахунок залишку освітньої субвенції з сільського бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію Тисовецькій ЗОШ  (додається), керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист  дирекції Тисовецької ЗОШ від 17.02.2017 року про виділення коштів з сільського бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію Тисовецької ЗОШ  взяти до відома.  

 

2.Доручити старості села Тисовець Ковалю В.Л. та директору Левицькій С.І. замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Тисовецької ЗОШ та подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, містобудування та будівництва (Ю.Аксентій).

 

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

     Погоджено

     Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH