Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХV сесія VIІ скликання

 

  РІШЕННЯ  № 24-15/2917

 

  28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд  заяви громадянина

Бурчу Ю.А. щодо проведення

вуличного освітлення по вулиці

Шептицького села Годилів.

 

 Розглянувши заяву громадянина Бурчу Ю.А. жителя села Годилів (додається), щодо проведення вуличного освітлення по вулиці Шептицького в селі Годилів, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Заяву громадянина Бурчу Юрія Авреловича  жителя села Годилів щодо проведення вуличного освітлення вуличного освітлення по вулиці Шептицького села Годилів    взяти до відома.  

 

2.Рекомендувати депутату сільської ради Харенюку А.М. довести до відома жителів вулиці Шептицького   про умови спів фінансування робіт по проведенню вуличного освітлення.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус) та постійну комісію    з  питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, містобудування та будівництва (Ю.Аксентій).

  

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

        Погоджено

        Юрисконсульт                                             С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH