Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХV сесія VIІ скликання

 

   РІШЕННЯ  № 22-15/2017

 

  28 лютого  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд колективного  звернення

жителів села Тисовець вулиці Дружби

про виділення коштів на гравіювання

вулиці.

 

 Розглянувши звернення жителів села Тисовець Пантя В.І., Наровського М.І., Наровського Г.І. (додається),  про виділення коштів на гравіювання вулиці Дружби села Тисовець, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом ,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Звернення громадян Пантя Віктора Івановича, Наровського Михайла Івановича, Наровського Георгія Івановича про виділення коштів на гравіювання вулиці Дружби села Тисовець     взяти до відома.  

 

2.Рекомендувати депутату сільської ради  Попадюк О.М. довести до відома жителів вулиці Дружби   про умови спів фінансування робіт по проведенню гравіювання вище вказаної вулиці.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус) та  постійну комісію   з  питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, містобудування та будівництва (Ю.Аксентій).

 

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

        Погоджено

        Юрисконсульт                                               С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH