Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XV сесія  VIІ скликання

 

РІШЕННЯ № 16-15/2017

 

28 лютого 2017 року                                                           село Великий  Кучурів

 

Про  встановлення

заробітної плати

трактористу сільської ради

 

 

Заслухавши пропозицію сільського голови  про встановлення оплати праці трактористу сільської ради   по трудовому договору, керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним  кодексом  України,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити оплату праці трактористу згідно трудової угоди  в розмірі 5500,00 грн. помісячно згідно акту виконаних робіт  за рахунок коштів цільового фонду до прийняття нового рішення сесії.

 

2.Юрисконсульту сільської ради Іонуц С.П. скласти трудову угоду про оплату праці з визначенням переліку робіт та подання акту  трактористом  за фактично  виконані роботи за погодження депутата сільської ради відповідного округу на якому проводилися роботи.

 

3.Контроль  за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови І.Галана та  постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку. (С.Халус )

 

 

          Сільський голова                                         В. Тодеренчук

 

          Погоджено

          Юрисконсульт                                             С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH