A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

РІШЕННЯ № 113-28/2018

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХVІІІ сесія VІІ скликання

 

РІШЕННЯ № 113-28/2018

 

30 травня  2018 року                                                                село Великий Кучурів

 

Про розробку Детального плану

території  житлової забудови

 

       Керуючись  ст. 16,19,24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 17 Закону України «Про основи містобудівної діяльності»,  ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян: Боднарюка О.Т., Войтенка Р.Р., Глухова О.А., Голбан В.В., Губки В.В., Залуцького В.Д., Козара Т.І., Лупуляка Р.І., Преказки В.Г., Преказка В.В., Ткачук Н.В.,   (додаються)

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

   

1.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової забудови для розміщення індивідуального житлового будинку на земельній ділянці площею 0,17  га, кадастровий номер 7324582000:01:002:1352 для ведення особистого селянського господарства, що належить Боднарюку  Олександру Тодоровичу  на підставі Договору купівлі-продажу  земельної ділянки № 2383 від 22.12.2017 року, з метою можливості зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою    кут Бавки  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,1004  га, кадастровий номер 7324582000:02:001:0452 для ведення особистого селянського господарства, що належить гр. Войтенку Руслану Радувичу на підставі інформаційної довідки № 65760817 від 12.08.2016 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться по вулиці Гакмана Є. села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

3.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,32  га, кадастровий номер 7324582000:01:001:4096 для ведення особистого селянського господарства, що належить гр. Глухову Олегу Антоновичу на підставі витягу з Державного реєстру речових прав № 74605559 від 02.12.2016 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться по вулиці Чкалова села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

4.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,1200  га, кадастровий номер 7324582000:01:001:1587 для ведення особистого селянського господарства, що належить гр. Голбан Вірі Василівні на підставі  Державного акту на землю серії ЯГ № 436926 від 20.11.2006 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться по вулиці Чкалова села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

5.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,16  га,  для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у користуванні гр. Губки Василя Васильовича з метою можливості  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Річній села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

6.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,1000  га, кадастровий номер 7324582000:02:002:0846 для ведення особистого селянського господарства, що належить гр.Залуцькому Василю Дмитровичу на підставі витягу з Державного реєстру речових прав № 76241152 від 19.12.2016 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться на куті Стінка села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

7.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,1483  га, кадастровий номер 7324582000:02:002:0750 для ведення особистого селянського господарства, що належить гр. Козару Тимофію Івановичу на підставі витягу з Державного реєстру речових прав № 114636583 від 20.02.2018 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться по вулиці  Головній, села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

8.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,1574  га, кадастровий номер 7324582000:01:001:1942 для індивідуального садівництва, що належить гр. Лупуляку Роману Івановичу  на підставі витягу з Державного реєстру речових прав № 115237477 від 24.02.2018 року  з метою можливості  зміни цільового призначення на землю  для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд», яка знаходиться по вулиці Святковій  села Годилів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

9.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,0959  га,  для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у користуванні гр. Преказки Віталія Георгійовича з метою можливості  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Тетеріна села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

10.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,25  га,  для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у користуванні гр. Преказки Віталіни Віталіївни з метою можливості  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Суховерського села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

11.Розробити  Детальний  план території  кварталу житлової  забудови для розміщення індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці площею 0,0931  га,  для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у користуванні гр. Ткачук Надії Василівни з метою можливості  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по ІІ-ому провулку Тетеріна села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

12.Визначити замовником розробки Детального плану території  житлової забудови виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради..

 

13.Виконавчому комітету:

 

13.1.Оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та веб-сторінці сільської ради;

 

13.2. Забезпечити проведення громадських  слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеної містобудівної документації та її затвердження згідно чинного законодавства.

 

14.Інвестором з фінансування розробки Детального плану території призначити громадян: Боднарюка О.Т., Войтенка Р.Р., Глухова О.А., Голбан В.В., Губки В.В., Залуцького В.Д., Козара Т.І., Лупуляка Р.І., Преказки В.Г., Преказка В.В., Ткачук Н.В.,   за їхньою  згодою (заява).

 

15.Делегувати інвестору виконання  функції «Замовник» в частині організації розроблення Детального плану території житлової та громадської забудови, збору вихідних даних, організації громадських слухань,  отримання висновків, тощо.

 

16.Виготовлений  проект детального плану території подати на розгляд та затвердження до сесії сільської ради.

17.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста – землевпорядника сільської ради Аксентія М.В. та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин,охорони навколишнього природного середовища (А. Гостюк).

 

 

 

Сільський голова                                 В. Тодеренчук

 

 

                   Погоджено

                   Юрисконсульт                                      С.Іонуц

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь