A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

РІШЕННЯ № 111-28/2018

                                                                                                    

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХVІІІ сесія VІІ скликання

 

РІШЕННЯ № 111-28/2018

 

30 травня 2018 року                                                            село Великий Кучурів

 

Про надання  дозволу  на  розробку

проектів  землеустрою  щодо

відведення  земельних   ділянок

 

        Розглянувши  заяви  громадян: Богайчук А.В., Боднарюк С.І., Гальчук Н.З., Герман О.В., Гостюка М.В., Григорчук Г.І., Гросула М.П., Губки В.В., Ковалюка І.Д., Костеняка Ю.В., Лєбедєва О.А., Маковій Г.Г., Манкір А.Г., Марфоброд Л.В., Мельник М.Т., Мінтенка С.С., Онуляка К.Г., Онуляка П.В,, Преказки В.Г., Преказка В.В., Растворцева Т.О., Руснак Н.В., Семеновича В.А., Сторощук А.О., Ткачук Н.В., Тодераша В.Г., Тодераш М.І,, Цікал Л.В., Штефанесі М.П.   (додаються)  про  надання дозволу на розробку проектів землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок у власність,  врахувавши  рекомендації постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища,  керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 116, 118, 121, 122  Земельного кодексу України,  

 

   СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Богайчук Аллі Василівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1418 га, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Царинка села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Надати гр. Боднарюк Світлані Іванівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,2298 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Гагаріна, 21 села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

 

3.Надати гр. Гальчук Надії Зіновіївні  дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні  ділянки загальною  площею 0,2393 га, з них:

 

  • 0,1688 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Кошового О. села Великий Кучурів  Сторожинецького району Чернівецької області;
  • 0,0705 га для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Горб села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

4.Надати гр. Герман Оксані Володимирівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки орієнтовною  площею 0,0070  га,  для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Воробкевича села Годилів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

5.Надати гр. Гостюку Мірчі Васильовичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні  ділянки загальною площею 0,4256 га, з них:

 

  • 0,2500 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Раківський села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області;
  • 0,1756 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Чахів села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

6.Надати гр. Григорчук Ганні Іллівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки орієнтовною  площею 0,4170 га, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Царини села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

7.Надати гр. Гросулу Миколі Павловичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні  ділянки загальною площею 0,25 га, з них:

 

  • 0,15 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Фрунзе, 102  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області;
  • 0,10 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Селище села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

8.Надати гр. Губкі Василю Васильовичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,3018 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Рипи села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

9.Надати гр. Лєбедєвій Орисі Анатоліївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1478 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Сушинського І. села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

10.Надати гр. Маковій Ганні Георгіївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0957 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Фрунзе села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

11.Надати гр. Манкір Альоні Георгіївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0311 га для  індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Лесі Українки села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

12.Надати гр. Марфоброд Лілії Володимирівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0991 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по провулку Польовому села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

13.Надати гр. Мельник Марії Тодорівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,38 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Рутка села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

14.Надати гр. Мінтенко Сергію Сергійовичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,03 га для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по провулку Терешкової В. першому  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

15.Надати гр. Онуляку Петру Васильовичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,4826 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Дружби села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

16.Надати гр. Приказка Віталіні Віталіївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0463 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Суховерського М. села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

17.Надати гр. Растворцеву Томасу Олександровичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,15 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по провулку Колгоспному другому села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

18.Надати гр. Руснак Надії Вікторіївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1287 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по провулку Сушинського села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

19.Надати гр. Семеновичу Віталію Ауреловичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1243 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Терешкової В. села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

20.Надати гр. Тодераш Марії Іллівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0721 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Сторожинецькій села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

21.Надати гр. Цікал Людмилі Василівні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1746 га для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Котляревського села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

22.Надати гр. Штефанесі Михайлу Прокоповичу дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні  ділянки загальною площею 0,2141 га, з них:

 

  • 0,1568 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Чахів села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області;
  • 0,0573 га для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Тисовецька села Тисовець Сторожинецького району Чернівецької області.

 

23.Відмовити гр. Ковалюку Ігорю Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,12 га,  для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради,  розташованої по вулиці Чернівецька села Снячів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що на дану земельну ділянку було прийнято рішення в 2011 році.

 

24.Відмовити гр. Костеняку Юрію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 1,0236 га,  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої на куті Осередок села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка за ним не була облікована у по господарській книзі.

 

25.Відмовити гр. Онуляку Костянтину Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,1019 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Ончуленка Д. села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з відсутністю співвласника житлового будинку.

 

26.Відмовити гр. Приказка Віталію Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0959 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Тетеріна села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка не входить до генерального плану забудови населеного пункту.

 

27.Відмовити гр. Сторощук Анжелі Онисіївні у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0087 га, для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Сагайдачного села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться в придорожній смузі вулиці Сагайдочного села Великий Кучурів.

 

28.Відмовити гр. Ткачук Надії Василівні у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,0931 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по провулку Тетеріна другому села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка не входить до генерального плану забудови населеного пункту.

 

29.Відмовити гр. Тодерашу Василю Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки  площею 0,10 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови, розташованої по вулиці Сторожинецькій села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка за ним не облікована та земельний податок не сплачувався.

 

30.Розроблені  проекти  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність  підлягають  погодженню  та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

 

31.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища                   (А. Гостюк).

 

 

Сільський голова                                  В.Тодеренчук

 

                                     

                          Погоджено

                           Юрисконсульт                                        С.Іонуц

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь