Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія VIІ скликання

    РІШЕННЯ  № 110 – 16/2017

 

  03 травня   2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про розгляд листа  Сторожинецької РДА

щодо виділення  коштів районному бюджету

для спів фінансування роботи стаціонарного

наметового табору «Лідер» в с.Чудей

Сторожинецького району

 

  Розглянувши лист   Сторожинецької РДА № 716/01- 32  від 21.04.2017 року щодо виділення коштів районному бюджету для спів фінансування роботи стаціонарного наметового табору «Лідер» в селі Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Бюджетним кодексом,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Лист  Сторожинецької РДА № 716/01-32 від 21.04.2017 року щодо виділення коштів районному бюджету для     спів фінансування роботи стаціонарного наметового табору «Лідер» в селі Чудей Сторожинецького району Чернівецької області  ,  взяти до відома.

 

2. Відмовити у виділенні коштів районному бюджету для спів фінансування роботи стаціонарного наметового табору «Лідер» в селі Чудей Сторожинецького району Чернівецької області , у зв’язку з виділенням  коштів з сільського бюджету на придбання путівок для пільгових категорії в табори відпочинку Сторожинецького району.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).     

 

 

               Сільський голова                                           В. Тодеренчук

 

               Погоджено 

             Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH