Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

  РІШЕННЯ  № 108 - 16/2017

 

  03 травня  2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Звіт виконавчого директора  ТзОВ

 «Крок Центр» про виконані роботи

 по розробленню  генерального плану

 сіл Великий Кучурів та Годилів.

 

  Заслухавши звіт виконавчого директора товариства з обмеженою відповідальністю «Крок Центр» І.В.Кушпер  про хід виконання робіт по розробленню генерального плану та інвентаризації сіл Великий Кучурів та Годилів, беручи до уваги лист №  17/038 від 28.04.2017 року, сільська рада відмічає, що спеціалістами відповідного товариства була проведена необхідна робота: розроблені проекти генеральних планів сіл Великий Кучурів та Годилів та проведено громадські слухання по відповідним проектам, розроблена технічна документація з інвентаризації земель населених пунктів Великий Кучурів та Годилів, керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»,   Бюджетним кодексом,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Звіт виконавчого директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Крок Центр» Кушпер Ірини Валентинівни  взяти до відома.

 

2. При уточненні бюджету у першому півріччі 2017 року виділити кошти з сільського бюджету для оплати за виконані роботи  Товариству з обмеженою відповідальністю «Крок Центр».

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів, правових питань та соціального захисту населення ( С. Халус).     

 

               

Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

          Погоджено

          Юрисконсульт                                               С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH