Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

   РІШЕННЯ  №  103 – 16/2017

 

  03 травня   2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  підтримку створення Всеукраїнської

Асоціації міських, селищних та сільських

рад об’єднаних територіальних громад

 

 Розглянувши звернення Вербківської сільської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району Дніпропетровської області про створення Всеукраїнської Асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад  (додається), керуючись  статтею 15  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4,8 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування та підтримання реформи децентралізації, ефективного представлення та захисту інтересів об’єднаних територіальних громад на державному рівні, узгодженого діалогу з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, місцевими державними адміністраціями,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Підтримати ініціативу Вербківської   сільської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району Дніпропетровської області про створення Всеукраїнської Асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.  

 

2.Уповноважити сільського голову Тодеренчука В.М. взяти участь в установчих зборах зі створення Всеукраїнської Асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.  

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту (І.Сандуляк).

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

 

     Погоджено

     Юрисконсульт                                                 С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH