Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVI сесія VІІ скликання

 РІШЕННЯ  № 102-16/2017

 

03 травня   2017  року                                                       село  Великий  Кучурів

 

Про  прийняття  у власність  Великокучурівської

сільської  ради та передачу  в господарське  відання  

ПАТ «Чернівцігаз»,  політиленового  газопроводу

села   Великий Кучурів,  збудованого за власні кошти

громадянином  Ончуленко В.Л.

 

         Розглянувши  заяву  жителя  села  Годилів провулок Центральний1-й, (колишня Н.Яремчука ,40)    Ончуленко В.Л. (додається) про  передачу на баланс сільської ради, без права передачі у власність, поліетиленового розподільчого  газопроводу  середнього  тиску для газифікації житлового будинку, збудованого за власний рахунок, керуючись  ст.  26,  п.  3 ст.  60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,  

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Прийняти  на баланс  Великокучурівської сільської ради, без  права передачі у власність  від жителя села  Годилів   провулок Центральний,1-й (колишня Яремчука,40) громадянина Ончуленко Вячеслава Лазаровича     поліетиленового газопроводу  середнього  тиску довжиною  205 п.  м, діаметром 50мм , збудований за  його  власні кошти .

 

2.Передати у господарське відання безоплатно без переходу права власності  на  них   з балансу Великокучурівської  сільської ради на баланс  ПАТ  «Чернівцігаз»  з метою  проведення постачання, розподілу природного газу та технічної  експлуатації поліетиленовий  газопровід середнього тиску довжиною  205 п.м.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника сільського голови І.Галана та  постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (  С.Халус ).

 

 

Сільський голова                                В.Тодеренчук

 

                     Погоджено

                     Юрисконсульт                                     С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH