Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІ сесія VIІ скликання

   РІШЕННЯ  №  101 – 16/2017

 

  03 травня   2017 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про  розгляд  заяви гр. Сахацької Я.П.

щодо перегляду проекту договору землі

 в частині зменшення орендної плати за землю.

 

      Розглянувши заяву громадянки Сахацької Я.П.    від 18.04.2017 року (додається) про перегляду договору землі в частині зменшення орендної плати за землю, сільська рада відмічає, що рішенням XI сесії VII скликання від 17.11.2016 року гр.Сахацькій Я.П. було передано в оренду земельну ділянку площею 0,2290 га та встановлено орендну плату в розмірі 6% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки. Однак орендар земельної ділянки по даний час не підписав договір оренди і  не зареєстрував його, відповідно чинного законодавства, а також не сплачує орендну плату,  керуючись  статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Земельним Кодексом , Законом України «Про оренду землі»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1 Відмовити громадянці Сахацькій Яворіці Петрівні у зменшенні ставки орендної плати за землю у зв’язку з не підписанням договору оренди земельної ділянки площею 0,2290 га яка знаходиться в селі Великий Кучурів вулиця Головна, 31-П.  

 

2. Доручити спеціалісту-землевпорялнику сільської ради М.Аксентію направити офіційне повідомлення гр.. Я.П. Сахацькій про необхідність підписання та реєстрації договору оренди земельної ділянки площею 0,2290 га яка знаходиться в селі Великий Кучурів вулиця Головна, 31-П.   в місячний термін після отримання повідомлення.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

 

        Сільський голова                                           В. Тодеренчук  

    

      Погоджено

      Юрисконсульт                                               С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH