Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

   

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія VІІ скликання

 

 РІШЕННЯ № 100-16/2017

 

03 травня 2017 року                                                   село Великий Кучурів

 

Про надання згоди на проведення експертної

грошової оцінки земельних ділянок

гр. Луківської Е.І. та Савчинської М.Г.

 

 

        Розглянувши  заяви громадян: Луківської Е.І. та Савчинської М.Г.  (додаються) про передачу власних земельних ділянок до комунальної власності сільської ради для суспільних потреб, а саме для облаштування та продовження вулиці Святкової села Годилів, врахувавши рекомендації постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 131,132, 140, 141, 142  Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.ст. 5, 9, 11,12 Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває у власності:

 

1.1.  Громадянки  Луківської  Елеонори Іванівни, що розташована в селі Годилів Сторожинецького району Чернівецької області загальною площею 0,0128 га, цільове призначення якої  для ведення особистого селянського господарства, яка належить їй на підставі державного акту на право власності  серії  ЯЕ № 331064 вид. 13.08.2007 року.

 

1.2. Громадянки Савчинської Марії Георгіївни, що розташована в селі Годилів Сторожинецького району Чернівецької області загальною  площею 0,0068 га, цільове призначення якої  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських, яка належить їй на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 77295296 вид. 13.08.2007 року.

 

2. Громадянам зазначених у п.1.1.,п.1.2 даного рішення замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок  в організації, яка має відповідну ліцензію на виконання цього виду робіт.

 

3.Дати згоду  громадянам Луківській Е.І. і Савчинській М.Г. нотаріально оформити договір відчуження вищезазначених земельних ділянок на користь територіальної громади для облаштування та продовження вулиці Святкової села Годилів.

 

4. Спеціалісту – землевпоряднику сільської ради М.Аксентію, після оформлення та нотаріального посвідчення правочинів договорів відчуження земельних ділянок, забезпечити державну реєстрацію права власності на зазначені відчужені земельні ділянки та перевести їх до земель комунальної власності Великокучурівської сільської ради.

 

5. Доручити сільському голові В.Тодеренчуку представляти інтереси Великокучурівської сільської ради при укладанні договорів відчуження земельних ділянок зазначених  у п.1.1. п.1.2 даного рішення.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію з питань  земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

 

 

 

 

Сільський голова                                     В.Тодеренчук

 

 

Погоджено

 Юрисконсульт                                         С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH