A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХІV сесія VІІ скликання

 

  РІШЕННЯ № 01-24/2018

 

15 лютого  2018 року                                                       село Великий Кучурів

 

Звіт  про роботу старости села Тисовець

Коваля В.Л.  за 2017 рік.

 

       Заслухавши та обговоривши звіт  про роботу старости села Тисовець Коваля В.Л. за 2017 рік та  керуючись статтею 54   Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (із змінами та доповненнями),

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

 1.Звіт про роботу старости Тисовецького старостинського округу Коваля Василя Лазаровича  про виконання повноважень у 2017 році взяти до відома.

 

2. Визнати роботу старости Тисовецького старостинського округу Коваля Василя Лазаровича задовільною.

 

3. Старості Тисовецького старостинського округу Ковалю В.Л. брати участь  в організації виконання рішень сільської ради, її  виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови на території старостинського округу та у здійсненні контролю за їх виконанням.  

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту (І.Сандуляк).

 

 

 

Сільський голова                                          В. Тодеренчук

 

            

 

                                                                Додаток № 1

                                                                    до рішення ХХІV сесія VІІ скликання

                                                                № 01-24/2018 від 15.02.2018 року

 

Звіт про виконання повноважень

старости Тисовецького старостинського округу за 2017 рік.

 

       До складу старостинського округу входить село Тисовець. Староста у своїй роботі керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Конституцією України,  Положенням про старосту Великокучурівської сільської ради та іншими нормативно-правовими  актами, що регулюють роботу органів місцевого самоврядування.

        Постійно беру участь у засіданні виконавчого комітету, постійних комісій  та роботі сесій сільської ради, даю пояснення, вношу пропозиції. В міру своїх повноважень організовую виконання їх рішень на відповідній території, слідкую за дотриманням на території села громадського порядку, сприяю працівникам поліції у їх роботі.  Веду прийом громадян та здійснюю моніторинг стану дотримання прав і законних інтересів жителів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на медичну допомогу. Протягом звітного періоду  мною проводилась робота по оновленню проектної документації будівництва нової школи в селі Тисовець,  проведено ремонт Тисовецької АЗПСМ, окремого корпусу Тисовецької ЗОШ, здійснювався контроль за капітальним ремонтом доріг місцевого значення та поточний ремонт доріг комунальної власності. В селі Тисовець проводились місячники по благоустрою території, вживалися заходи для підтримання в належному  стані сільського сміттєзвалища та сільського кладовища.

       На підвідомчій території функціонують: Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Будинок культури, заклади торгівлі. На жаль, приміщення Тисовецької ЗОШ побудовано за часів Австро-Угорщини і учням немає можливості створити належні умови для навчання і виховання. А тому першочерговим завданням для нас всіх є будівництво нової школи.  Звертаюсь до депутатів сільської ради  з пропозицією звернутися до депутатів Верховної Ради, Міністерства освіти і науки України, Чернівецької обласної державної адміністрації про необхідність виділення коштів та включення даного об’єкта в перелік першочергових робіт по будівництву закладів освіти.

        В амбулаторії загальної практики сімейної медицини створено належні умови для надання медичних послуг жителям села. Однак, в процесі реформування медицини на державному рівні є загроза втрати сільської медицини та кваліфікованих спеціалістів. Пропоную депутатам сільської ради звернутися до Міністерства охорони здоров'я з метою більш детального вивчення даного питання.

      Виношу щиру подяку жителям села Тисовець, депутатам сільської ради,  керівникам установ та організацій за практичні справи, ініціативу за добрі справи на благо нашого села.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь