A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

РІШЕННЯ №  110-28/2018

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ №  110-28/2018

 

30 травня  2018 року                                                         село Великий Кучурів

 

Про надання  дозволу  на  розробку

проектів  землеустрою  щодо

відведення  земельних   ділянок у

користування на умовах  оренди

 

         Розглянувши заяву громадян: Беженар І.Г., Мельника Ю.П., Мінтенка М.Д., Мінтенко Н.М., Тодераш С.І., Цікала В.М. (додаються) про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та передачу її в оренду, врахувавши рекомендації постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища,  керуючись  п.34 ч.1 ст.26  Закону України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», ст. ст. 12, 34, 36, 93,  121, 124, 134,  186 - 1   Земельного кодексу України,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Надати громадянину Беженару Ігорю Георгійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) орієнтовною площею 0,40 га для сінокосіння та випасання худоби, за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по провулку Київському села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

2.Надати громадянину Мельнику Юрію Пентелейовичу  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 15 років) площею 0,40 га для сінокосіння та випасання худоби, за рахунок земель запасу сільської ради, розташованої по вулиці Чернівецькій села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

3.Надати громадянину Мінтенку Миколі Дмитровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) загальною площею 0,0107 га для обслуговування власного нежитлового приміщення (гаража), за рахунок земель  сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя (господарський двір), розташованої по вулиці Головній, 24-Ж села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

4.Надати громадянці Мінтенко Надії Миколаївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель житлової і громадської забудови, розташованої по вулиці Садова, 2 села Снячів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

5.Надати громадянці Мінтенко Надії Миколаївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) площею 0,1590 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель житлової і громадської забудови, розташованої по вулиці Садова, 6 села Снячів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

6.Надати громадянину Тодерашу Сергію Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) загальною площею 0,0392 га для обслуговування власного нежитлового приміщення (гаража), за рахунок земель  сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя (господарський двір), розташованої по вулиці Головній, 35-А села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

7.Надати громадянину Цікалу Василю Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди (терміном на 5 років) загальною площею 0,0097 га для обслуговування власного нежитлового приміщення (гаража), за рахунок земель  сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя (господарський двір), розташованої по вулиці Головній, 24-Ж села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

8.Розроблена проектна  документація  із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

 

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища ( А. Гостюк).

       

Сільський голова                         В. Тодеренчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь