A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Чернівецький район

РІШЕННЯ  № 120-28/2018

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХVІІІ сесія VІІ скликання

 

РІШЕННЯ  № 120-28/2018   

 

30 травня  2018 року                                                                село Великий Кучурів

 

Про затвердження  детальних

планів території  фрагменту житлової  

та громадської забудови

 

        Розглянувши  детальні  плани території  кварталу житлової  та громадської забудови    в селі Великий Кучурів, Годилів, Снячів та Тисовець,    керуючись  статтею 26 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею  8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи  містобудування»,  

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення багатоквартирного трьохповерхового житлового будинку з об’єктами соцкультпобуту  на земельній  ділянці площею:  0,0795 га, кадастровий номер якої 7324582000:03:001:3770, яка розташована за адресою вулиця Чорновола В.,  села Годилів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «індивідуального садівництва», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування багатоквартирного трьохповерхового житлового будинку з об’єктами соцкультпобуту», співвласниками   якої являються  Адам Віктор Іванович та Семенова Альона Миколаївна.

 

2.Затвердити детальний план території житлової забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,4653 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:001:3951, на земельній ділянці площею 0,1699 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:001:1982, на земельній ділянці площею 0,1478 га, кадастровий номер 7324582000:01:001:4094,  які розташовані по вулиці Тичини П.  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення яких  для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власниками  яких являються Верденюк Георгій Петрович, Глушко Олександра Вікторівна, Іванович Анжела Дмитрівна.

 

3.Затвердити детальний план території житлової та громадської забудови для розміщення багатоквартирного трьохповерхового житлового будинку з об’єктами сокультпобуту на  земельній ділянці площею 0,0795 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:001:3549,  яка розташована за адресою вулиця Чорновола В.,  села Годилів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення садівництва», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування багатоквартирного трьохповерхового житлового будинку з об’єктами соцкультпобуту», власником  якої являється Дроняк Варвара Танасіївна.

 

4.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,0921 га, кадастровий номер якої 7324582000:02:001:0690,  яка розташована за адресою кут Діброва.,  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Денісенков Сергій Вячеславович.

 

5.Затвердити детальний план території житлової забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,2036 га, яка розташована за адресою кут Кульма,  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», користувачем   якої являється Мікіцел Віталій Іванович.

 

5.1. Надати гр. Мікіцелу Віталію Івановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2036 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на куті Кульма села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

6.Затвердити детальний план території житлової забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,0774 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:002:1280,  яка розташована за адресою вул. Котляревського,  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Сімак Андрій Юрійович.

 

7.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,2475 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:002:0889,  яка розташована за адресою ІІ-й пров.Шевченка  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Страшний Микола Сергійович.

 

8.Затвердити детальний план території житлової та громадської забудови для розміщення  будівель торгівлі на  земельній ділянці площею 0,1200 га, кадастровий номер якої 7324588500:02:005:0231,  яка розташована за адресою вул. Садова, 1.,  села Снячів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  будівель торгівлі», власником  якої являється Тодераш Ірина Дмитрівна.

 

9.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,5000 га, кадастровий номер якої 7324589700:01:004:0613,  яка розташована за адресою кут Кривий  села Тисовець Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Чепишко Іван Дмитрович.

 

10.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,1506 га, кадастровий номер якої 7324582000:01:002:1340,  яка розташована  по вул. Головній  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Якобчук Олександр Васильович.

 

11.Затвердити детальний план території житлової  забудови для розміщення індивідуального  житлового будинку господарських будівель і споруд на  земельній ділянці площею 0,1247 га, кадастровий номер якої 7324582000:02:003:0585,  яка розташована  по вул. Поповича, 7  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «ведення особистого селянського господарства», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «будівництва і обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд», власником  якої являється Яцко Василь Георгійович.

 

12.Затвердити детальний план території для розміщення  та обслуговування готелю  на  земельній ділянці площею 0,2433 га, кадастровий номер якої 7324582000:02:001:1040,  яка розташована по вул. Головній, 76-м.,  села Великий Кучурів Сторожинецького району  Чернівецької області, цільове призначення якої для «підприємств іншої промисловості», з метою можливості зміни цільового призначення на землі для «розміщення і обслуговування  готелю», власником  якої являється      ПП «РОС».

 

13.Контроль  за  виконанням  цього рішення покласти на  спеціаліста землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

 

           

Сільський голова                          В.Тодеренчук

 

 

 

 

                        Погоджено

                        Юрисконсульт                               С.Іонуц

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам новий дизайн сайту

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь