Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Рішення

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ сесія VІІ скликання

 

РІШЕННЯ№ 90-16/2017

 

 

03 травня 2017 року                                                        с.Великий Кучурів

 

Про надання  дозволу  на  виготовлення

технічних  документацій   із  землеустрою

щодо встановлення  меж  земельних   ділянок

в натурі  (на місцевості)

 

              Розглянувши  заяви громадян: Малишевського В.П., Мельничука В.Ф., Тодераш О.Н., (додаються)  про  надання  дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  врахувавши рекомендації  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 118, 120,121, 122  Земельного кодексу України,  ст. 25  Закону  України  «Про  землеустрій»,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр.Малишевському Віталію Петровичу  дозвіл  на  виготовлення  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних   ділянок   в  натурі  (на місцевості) загальною площею 0,2147 га,з яких:

- 0,2147 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по провулку Колгоспному, 3 села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.  

 

2. Надати гр. Мельничуку Василю Федоровичу дозвіл  на  виготовлення  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних   ділянок   в  натурі  (на місцевості) загальною площею 0,14 га,з яких:

- 0,14 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вулиці Молодіжній, 5  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.

 

3. Надати гр. Тодераш Орисі Назарівні дозвіл  на  виготовлення  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних   ділянок   в  натурі  (на місцевості) загальною площею 0,2500 га,з яких:

- 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вулиці Каденюка, 15  села Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області.  

 

4. Розроблені технічні документації  щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  підлягають  погодженню  та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради М.Аксентія та постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища (А.Гостюк).

 

 

 

Сільський голова                                    В. Тодеренчук

 

 

 

                 Погоджено

                  Юрисконсульт                                      С.Іонуц

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH