Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету. Однак, як показує практика, фахівці громад не завжди готові якісно підготувати та подати заявку.

Про це свідчить, зокрема, конкурс проектів на 2018рік, коли із 89 поданих заявок до оцінки допущено тільки 56 – решта відхилені із-за некомплектності поданих документів. Тому департаментом регіонального розвитку Чернівецької ОДА було ініційовано проведення навчання для фахівців ОТГ області. 

15-16 березня 2018 р. за підтримки програми «U-LEAD з Європою» Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» спільно з департаментом регіонального розвитку Чернівецької ОДА був проведений навчальний семінар “Кошти державного бюджету на розвиток громад: готуємо правильно заявки»

Спеціалісти об`єднаних територіальних громад Чернівецької області мали можливість покращити свої знання та отримати практичні навички для якісної підготовки проектних заявок для залучення коштів в межах програм, що фінансуються з державного бюджету, а також позабюджетних коштів.

Був підготовлений та наданий учасникам тренінгу практичний посібник з підготовки проектів на прикладі державного фонду регіонального розвитку, надані рекомендації щодо корисної літератури з проектного менеджменту.

Такі навчання – крок за кроком – сприяють інституційному розвитку нашої громади.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH