Відзначення Міжнародного Дня Інтернету у Снячівській школі

У Снячівській ЗОШ І-ІІІ з метою відзначення Міжнародного Дня Інтернету й пропаганди більш безпечного і відповідального використання онлайн-технологій вчителем інформатики Дуткою Наталією Григорівною 7 лютого 2017  року був проведений День безпечного Інтернету, який пройшов під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». У цей день обговорювались шляхи безпечного використання Інтернету, питання Інтернет-етикету, загрози протизаконного контенту.

Для відзначення створено пост-повідомлення  в соціальній мережі Facebook. Учні охоче долучитися до #saferinternetchallenge – створили  та опублікували свою власну обіцянку щодо безпечної поведінки в мережі.

Протягом  Дня Інтернету  було  проведено   різноманітні  бесіди, тренінги,  виховну   годину  «Як  навчити безпеці у віртуальному світі». Метою яких було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнів з питань безпечного Інтернету.

Для учнів 2-4 класів було проведено гру «Безпечний Інтернет», де найактивнішими учасниками стали учні 3 класу. Також серед молодших школярів проходив конкурс малюнків «Я за безпечний Інтернет». Бесіда «Поведінка в Інтернеті» пройшла з учнями 5  класу.

Година спілкування «Комп’ютер в моєму житті» була присвячена учням 4 класу, де всі учні взяли активну участь та висловлювали свої думки й погляди.

За підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна учні 9-11 класів переглянули  Всеукраїнський вебінар: «Як зробити Інтернет безпечним».

Директор школи Я.А. Довгунь