ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Великокучуріська сільська рада запрошує ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт по капітальному ремонту доріг з асфальтовим покриттям населених пунктів Великокучурівської ОТГ а саме:
- Село Великий Кучурів, частина вулиці Володимира Бузенка на суму 1490,0 тис.грн.;
- Село Великий Кучурів, частина вулиці Шевченка на суму 1214,0 тис.грн.;
- Село Тисовець, частина вулиці 28 Червня на суму 1330,0 тис.грн.;
- Село Годилів, частина вулиці Центральної на суму 608,0 тис.грн.;
- Село Снячів, частина вулиці Головної на суму 667,0 тис.грн.
Підрядник повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного рівня.
Конкурсні пропозиції повинні бути доставлені в запечатаному вигляді до 22 червня 2017 року за адресою: село Великий Кучурів, вулиця Головна,1. Додаткова інформація за телефоном 67-37-0, 67-3-87. Розкриття цінових пропозицій відбудеться 23 червня 2017 року о 10-00 годині в приміщені сільської ради.