Турнір з міні-футболу

17 грудня в місті Сторожинець проходив турнір з міні-футболу присвячений Дню Святому Миколаю серед юнаків 2005 року народження.

В змаганнях приймали участь 6 команд, які були розділені на дві підгрупи. В нашій підгрупі команда ДЮСШ Великий Кучурів зустрічалась з командою села Комарівці та міста Сторожинець і виграли з рахунком 5:2 та 4:2. А у фіналі наша команда грала з юними футболістами села Банилів Підгірний, хоч Великокучурівці мали велику перевагу, багато голових моментів гра закінчилась з рахунком 2:1 на команди з Великого Кучурова.Команда переможець була нагороджена гарним кубком, футбольним м’ячем а гравці команди грамотами, медалями та новорічними подарунками за підтримки Голови обласної спілки підприємців К.Ф. Федоровича. Доречі цей турнір проходить щорічно в цей період часу і наступний буде 10-тий ювілей.