Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернівецькою ОДА та громадами-партнерами

Дата: 23.02.2021 20:10

23 лютого 2021 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) підписала меморандуму про співпрацю із Чернівецькою обласною державною адміністрацією.  Документ про взаємодію уклали за участі представників 10 громад, із якими Програма DOBRE співпрацюватиме на Буковині. Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE<https://www.facebook.com/hashtag/dobre?__eep__=6&__cft__[0]=AZVF6wlfnHpgV8Fg-HmgfXSu5hX5ZLHDLHUwJemQZdsTSINXUUA2UXu_2rlBlCJAX60qWsrVb0sH6i68BVkUrq70WlkwnDD9rj6Vmi_q_Zgfp9HqHXHX9nyc4dRuS1gxYZQ&__tn__=*NK-R>), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.