ОГОЛОШЕННЯ.

Дата: 29.01.2021 09:15

Великокучурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста Фінансового відділу, директора

Центру надання соціальних послуг, провідного спеціаліста з організаційних питань та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради .

До участі в конкурсі допускаються особи:

Які є громадянами України, вільно володіють українською мовою, комп’ютером, мають повну вищу освіту за кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за  відповідним напрямком підготовки, для головного та провідного спеціаліста не нижче бакалавра.

Стаж роботи  для керівних посад на держслужбі за фахом не менше 3-х років, або керівних посад в інших сферах відповідного напрямку не менше 5 років. Для головного та провідного  спеціаліста без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі на ім’я Великокучурівського сільського голови із зазначенням щодо ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС);
  • дві фотокартки;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін подання заяв – впродовж 20 днів з дня опублікування оголошення. Документи приймаються за адресою: 59052,  село Великий Кучурів ,   вул. Головна  1,   ( звертатись до головного спеціаліста з організаційних питань Брижак А.П.), тел. 67-3-87.

ПОРЯДОК ІСПИТУ

КОНКУРСНА КОМІСІЯ