Концерт присвячений Дню матері

Дата: 23.05.2017 16:40

21 травня в Будинку Культури села Тисовнць відбувся концерт присвячений Дню матері! Учасники художньоі самодіяльності вшанували та дякували матерям за виховання та любов яку отримали від своіх матерів. Просзвучало багато пісень, віршів та ьуло сказала безліч теплих слів у адресу найпідніших та наймилішиз людей на світ! Вихованці гуртків, які працюють при будинку культури, продемонстрували своі таланти співу, танцю та декламуванні віршів. Після виступів наших вихованців свято не закінчилось! На сцені відбувся Сімейний вечір у рамках якого були виступи музикальних гуртів, фольклорного колективу "Тисівчанка", роздуми на тему "Сімейні цінності", спів дитячого хору, а також ігри, конкурси та кожній дитині солодкий подарунок! Глядачі та учасники отримали гарний заряд позитиву та хорошого настрою!