Обласний турнір з міні-футболу

11 листопада у Сторожинецькому залі ДЮСШ міста Сторожинець проходив обласний турнір з міні-футболу. Приймали участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи. У підгрупі команда Великокучурівської ДЮСШ обіграли команду Новоселецької ДЮСШ 6:1 та програла команді село Банилів Підгірний 4:3 і посіла ІІ місце у підгрупі. Потім переможці груп зіграли за І-ІІ місце і перемогла команда села Банилів Підгірний, а ДЮСШ село Викикий Кучурів за ІІІ місце обіграла команду Новоселицької ДЮСШ і посіла ІІІ місце у змаганнях.
Команда була нагороджена кубком, а гравці грамотами та медалями, які придбала районна організація ФСТ “Колос”