Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Вечір-спомин "Герої Підгір'я"

У бібліотеці селп Снячів відбувся вечір-спомини "Герої Підгір'я" на який були запрошені матері, дружини, рідні загиблих героїв АТО. Присутні в залі бібліотеки вшанували всіх загиблих земляків на сході країни хвилиною мовчання.
Настоятель місцевого храму, військовий капелан отець Богдан, у своємі сверненні до присутніх закликав разом з ним помолитися за загиблих воїнів та пам'ятати щодо про ту неоціненну жертву, яку вони принесли.
вшанував героїв Підгір'я заступник голови районної ради Філіпович В.М., подякувавши рідним і близьким героїв та висловив сповідання, що список загиблих краян більше не поповнюватиметься. 
Хвилюючим моментом був виступ Бузенко Марії Дмитрівни - матері загиблого кіборга Володимира Бузенка з Великого Кучурова, який викликав щирі сльози учасників зустрічі.
Голова товариства осіб з інвалідністю "Промінь надії" Павло Калинюк подарував для користувачів бібліотеки села Снячів поетичну збірку "Вони не повернуться вже ніколи".
На завершення заходу завідувач бібліотеки Яворіка Миколаївна Онуляк подякувала всім запрошеним за та побажала всім миру, здоров'я і Божого благословіння.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH