Міжнародний турнір з міні-футболу

18-19 листопада у місті Хотин проходив ХХІ міжнародний тернір з мініфутболу серед юних юницьких команд на честь першого космонавта незалежної України, Героя України Леонід Каденюк. Команди були розподілені на дві підгрупи по 5 команд. В нашій підгрупі Великокучурівська ДЮСШ, програла господарям ДЮСШ місту Хотин 3:1, та команді міста Кельменці 1:0 і виграли у команди міста Сторожинець 4:2 та село Клішківці 5:0 і посіла ІІІ місце у підгрупі А. Потім за VІ місце у стиковій грі обіграли ДЮСШ місто Новоселиця 3:1 і посіла V місце з 10 команд.