ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Запрошення до участі у Конкурсі.

Організація громади «Великокучурівське об'єднання «Злагода» та Проект  АДА/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» цим оголошенням запрошують  ліцензованих підрядників з доброю репутацією  та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Іноваційні енергоефективні заходи в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Снячів. Будівництво котельні з встановленням котла з пелетною установкою».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: село Великий Кучурів, вулиця Головна,1 (сільська рада) Сторожинецького району Чернівецької області. Конкурсні пропозиції повинні бути доставлені  за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 6 липня 2017 до 15:00, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені  підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: село Великий Кучурів, вулиця Головна, 1 тел. (0235) 67- 387,  або 0509512826.