Громади взяли участь у конференції економічного розвитку

Дата: 05.11.2018 17:00

Представники Великокучурівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у конференції економічного розвитку

За ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» та з метою формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, бізнес-середовища щодо SMART-спеціалізації територій, задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій 30-го жовтня в м. Чернівці відбулася конференція «SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню».
У конференції взяли участь поважні гості, а саме національний координатор Ініціативи в Україні Олександр Цепко, радник програми Павло Касьянов, делегація з Ботошанського повіту (Румунія), представники громад Чернівецької області та сільські голови.
Зібрання пройшло у гарячих і плідних дискусіях на теми:
– Знання для розвитку: пропозиції освіти та потреби бізнесу – чи можливий знак рівності?
– Бізнес, влада та громадскість у питаннях розвитку територій: лебідь, рак та щука чи партнери?
– Міжмуніципальне партнерство, транскордонне співробітництво та програми технічної допомоги.
– Міжсекторальне партнерство.

#M4EG #АгенціяРозвиткуГромадБуковини