Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради.

Керуючись законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 “Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти”, відповідно до рішення Великокучурівської сільської ради № 174 “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради” оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради.

Найменування і місце знаходження закладу освіти:

Годилівський НВК.

село Годилів, вул. Центральна,70 Сторожинецького району, Чернівецької області.

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради. Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ, освіти та наукових установ”.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Годилівського НВК може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

l письмову заяву;

l особистий листок по обліку кадрів, два фото;

l автобіографію;

l копію диплома про вищу освіту;

l копію паспорта громадянина України;

l копія ідентифікаційного коду;

l копію трудової книжки;

l заяву про згоду обробки персональних даних;

l перспективний план розвитку закладу освіти, створення сучасних умов організації освітнього процесу, тощо;

l інші документи та матеріали, що пропонує конкурсант.

Прийом документів здійснюється у виконавчому комітеті Великокучурівської сільської ради за пдресою: село Великий Кучурів, вул. Головна,1. щоденно до 18 години по 02 вересня 2018 року.

Відповідальна особа - юрисконсульт сільської ради Іонуц Сільвія Петрівна

Тел. 0509512826, 67-3-86.