Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради.

Керуючись законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 “Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти”, відповідно до рішення Великокучурівської сільської ради № 174 “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради” оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради.

   Найменування і місце знаходження закладу освіти:

Годилівський НВК.

село Годилів, вул. Центральна,70 Сторожинецького району, Чернівецької області.

   Найменування посади та умови оплати праці:

Директор Годилівського НВК Великокучурівської сільської ради. Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ, освіти та наукових установ”.

   Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Годилівського НВК може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

   Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

l письмову заяву;

l особистий листок по обліку кадрів, два фото;

l автобіографію;

l копію диплома про вищу освіту;

l копію паспорта громадянина України;

l копія ідентифікаційного коду;

l копію трудової книжки;

l заяву про згоду обробки персональних даних;

l перспективний план розвитку закладу освіти, створення сучасних умов організації освітнього процесу, тощо;

l інші документи та матеріали, що пропонує конкурсант.

 

   Прийом документів здійснюється у виконавчому комітеті Великокучурівської сільської ради за пдресою: село Великий Кучурів, вул. Головна,1. щоденно до 18 години по 02 вересня 2018 року.

Відповідальна особа - юрисконсульт сільської ради Іонуц Сільвія Петрівна

Тел. 0509512826, 67-3-86.   

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH