Добро повертається

Шановні жителі нашої Громади!

Всі, кому небайдужа чужа доля. У 2017 році Великокучурівська сільська рада придбала два житлові будинки за кошти державної субвенції для дітей-сиріт у селі Снячів та Тисовець.

В даний час там проживають діти-сироти, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують, як моральної так і матеріальної підтримки.

Виконавчий комітен Великокучурівської сільської ради звертається з проханням до жителів нашої громади по можливості допомогти таким сім'ям у придбанні речей домашнього вжитку, меблів, посуду та іншого.

Віримо, що світ не без добрих людей. Будемо вдячні за будь-яку допомогу і підтримку родинам дітей-сиріт.

За детальної інформацією звертайтеся за телефоном 0981199215, 67-3-86