Свято День матері

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало не тільки сімейною, а й популярною і доброю традицією у Великокучурівській ОТГ.

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. День матері - це одне з самих зворушливих свят.
В усі століття щастя й краса материнства оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. В дружній родині й під опікою щасливої матері ростуть щасливі діти...