Громадські обговорення

Шановні жителі Великокучурівської об'єднаної територіальної громади!

Великокучурівська сільська рада розпочинає громадські обговорення подальшого розвитку населених пунктів нашої громади, які будуть проводитись у останню п’ятницю кожного місяця о 18:00 год. в приміщенні залу засідань Великокучурівської сільської ради. Метою обговорень є ознайомлення з Вашою думкою щодо життєдіяльності громади, покращення благоустрою, ремонту доріг, з функціонування установ та закладів. Ми розраховуємо на Ваші зауваження та пропозиції, які дозволять покращити соціально-економічний розвиток населених пунктів громади, а також врахувати різні напрямки розвитку громади.

Нам важливо почути думку кожного мешканця, якому небайдужий подальший розвиток нашої громади.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів долучитися до громадських обговорень.