Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ! 
Шановні жителі 
Великокучурівської ОТГ! 
З 26 березня по 30 травня 2018 року оголошено двомісячник з благоустрою населених пунктів нашої громади. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом сільської ради 23 березня 2018 року. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів громади сільська рада закликає всіх жителів провести до належного та естетичного стану прибудинкові території, території кладовищ, зупинки громадського автотранспорту,територій установ та підприємств, зони відпочинку. 
Кожен мешканець громади має змогу долучитись до щорічного місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно організуватись разом з родиною , сосідами з залученням дітей,прибрати території,висадити дерева,посадити квіти на власному подвір’ї, прилегві території вулиць,присадибних ділянок, сільських кладовищ. Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина! Вірю що тільки спільними зусилями ми побуємо сильну державу якою ми будемо пишатись,та наступне покоління.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH