В громаді за підтримки ЄС планується створення кооперативу

Великокучурівська ОТГ першою стартувала в обговоренні можливості створення кооперативу в рамках проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" за підтримки ЄС. Зібралися активні громадяни, щоб обговорити ідеї та можливості створення та розвитку кооперативу в громаді.

Сушіння та реалізація фруктів та овочів, спільне вирощування печериць, заготівля сіна, швейний цех, цех по виготовленню свічок, обробіток ґрунту - це далеко не весь перелік ідей, які озвучили та обговорили присутні. Цікавим був для них і досвід створення кооперативів Проекту ЄС/ПРООН " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Тож рішення про участь у проекті прийнято!

Світлина від Nelya Malko.