Турнір з міні-футболу

Дата: 27.03.2018 15:49

24.03.18 у Великокучурівській загальноосвітній школі провелись змагання з дитячої першості Великокучурівської ДЮСШ 2007 і менше років народження. Регламент турніру: дві групи по 4 команди, після групового етапу, стикові (фінальні) ігри, команди, які зайняли 1 місця в групах грають за 1 місце, 2 місця в групі за 3 місце, 3 місця в групі за 5 місце, і 4 місця в групі за 7 місце. В турнірі взяли участь 8 команд: Тисовець - 2 команди з Годилова - 4 команди з Кучурова і відкриттям турніру стали найменші учасники Кучурів 2010р. Всі команди доклали максимум зусиль та бажання, щоб виграти, та стати найкращими. Турнір залишив масу вражень, багато батьків були присутні, та отримали позитивні емоції. Кожна гра виявилась захопливою, моментами трагедійною, в кожної команди була жага до перемоги, але перемагають найкращі: 1 місце - Тисовець, 2 місце - Великий Кучурів 2010, 3 місце - Великий Кучурів 3, 4 місце - Годилів 1, 5 місце - Годилів 2, 6 місце - Великий Кучурів 2, 7 місце - Великий Кучурів 1, 8 місце - Великий Кучурів 4. Я як тренер Соломян Юрій Євгенійович задоволений проведенням турніру, діти й батьки залишились в захваті. Всі команди, й кожен гравець були нагородженні почесними грамотами.