Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

День Збройних Сил Украі'ни

День Збройних Сил Украі'ни - це мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає
У тяжку мить допомагає краі'ну рідну зберегти!

6 грудня 2017 року було проведено літературно-тематичний захід з нагоди святкування Дня Збройних Сил Украіни. На свято були запрошені учасники АТО та інші війсковослужбовці. А також гості Мельничук В. К. - заступник голови обласноі' ради, Чернишов Д. М. - комендант Євромайдану, керівник громадського формування "Буковинська народна комендатура" та його заступник, працівник облдержадміністраціі' - Антимійчук М. Ю., які нагороджували учасників АТО Почесними Грамотами. 
Свято організували працівники культури сіл Великий Кучурів, Тисовець та Снячів. А також була оформлена книжкова виставка працівниками бібліотек. 
На захід були запрошені поетеси, які читали свою поезію: Дудчак А., Онуляк С., Павлюк О. 
Ще раз вітаємо всіх військово службовців і дякуємо і'м за захист і відвагу. Всім організаторам та учасникам свята велике СПАСИБІ за проведену роботу! 
До нових зустрічей!« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH