ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Терниста вчительська дорога,

Що серпантином пролягла.

І радість з смутком, і тривога,

І часом піт тече з чола…

Бо недарма ця праця сродна,

Душі дарує новий злет!..

А бути вчителем – це модно,

І крокувати лиш вперед!

У щедру,  наповнену різнобарв’ям,  пору року, коли в осіннім вальсі кружляє листопад, а останні квіти, пломеніючи над землею, дарують увесь свій жар прийдешньому дню, приходить свято освітян. На землі не знайдеться людини, котра з почуттям вдячності не згадувала би рідну школу, улюблені предмети й неодмінно своїх наставників – педагогів. Адже саме майстри освіти перетворюють сірі буденні дні на незвіданий шлях до далеких зірок.

28 вересня 2017року у Великокучурівській громаді вшановували працівників освіти. Свято для освітян організували Снячівстка ЗОШ І-ІІІст. та працівники культури у приміщенні сільського будинку народної творчості. Учні школи радо зустрічали гостей, вручаючи їм пам`ятні листівки. Вчителів громади привітали голова Великокучурівської ОТГ Тодеренчук В.М, начальник відділу освіти Великокучурівської сільської ради Мінтенко Г.Г та член президії райкому профспілки Сторожинецького району Солоненко М.І. З їх вуст лунали слова подяки, щирості та віри у розвиток освіти краю.

Подарована педагогам концертна програма зігріла серця теплом і радістю та надихнула на подальшу працю. Тож хочеться побажати вчителям сприятливого клімату трудових буднів, уважних, наполегливих та вдячних учнів, професійного росту та визнання, особистого щастя та добробуту.