Привітання з ювілєм

6 червня святкувала ювілей Попадюк Євдокія Олександрівна, працівник медичноі амбулаторіі села Тисовець! Це чудова людина, фахівець у своій справі! Вона за довгі роки роботи у медичній сфері допомогла багатьом жителям села. Завжди привітна і готова домогти! Працівники культури приготувала ій чудовий сюрприз у вигляді невичкоі концертноі програми! Звучали пісні та найщиріші вітання в адресу ювілярки! Колеги та гості приєднувались до побажань! Довгих вам літ життя та міцного здоров'я, шановна Євдокія Олександрівна!