Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Храмове свято в селі Тисовець

Осінь, осінь. Все розфарбувала,
Одягла довкілля в теплі кольори.
Я сьогодні наче в казці побувала
І мені всміхалось сонечко з гори!

Саме такими поетичними рядками розпочалося святкування  Храмового дня в селі Тисовець. В цей чудовий вечір 8 листопада, вже традиційно збираються  жителі села в Будинку Культури, щоб насолодитись виступами учасників художньоі самодіяльності. Адже село Тисовець повне талановитих людей, серед них є багато вчителів та аматорів художнього мистецтва. Хочеться виразити особливу подяку учителям Мірчі Олександровичу Радулу, Ігорю Дмитровичу Настасійчуку та Надіі Георгіівній Гордяк за прекрасні іхні голоси та за те, що завжди підтримують культуру і щоразу радуують нас своіми талантами! 
Також на свято було запрошено гостей із сусідніх сіл: Снячева, Великого Кучурова та Годилова. Організатори свята висловлюють свою вдячність гостям за іх прекрасні привітання, гарні побажання та чудові виступи, які зігрівали душу, піднімали настрій та милували око! Вилеке ВАМ СПАСИБІ!!!
Дякуємо ВСІМ, хто долучився до організаціі та проведення такого чудового свята, адже все пройшло якнайкраще, учасники продемонстрували своі таланти, глядачі задоволені переглядом, а після закінчення концертноі програми розпочалося гуляння - диско-танці! 
Отже, Всім дякуюємо за гарну співпрацю і до нових зустрічей у Будинку культури села Тисовець!« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH