Великокучурівська сільська об'єднана територіальна громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

В Снячівської ЗОШ відбулося методоб’єднання вчителів початкових класів

         «Усі наші задуми, усі пошуки і побудови перетворюються на прах, якщо в учня немає бажання  вчитися». (В.О.Сухомлинський).

       Головним завданням сучасної школи: прилучити дітей до загальнолюдських надбань та цінностей, навчатися вчитися, розвивати їх особистість, здобувати і вміло використовувати необхідні знання на практиці.

         Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу допомагають подолати розрив між наявним рівнем справ у сучасній освіті та вимогами сьогодення.  Завдяки їх використання ми можемо активізувати розумову та пізнавальну діяльність учнів, суттєво підвищити інтерес до вивчення навчальних предметів.

          Науково-методична проблема, над якою працює  МО вчителів початкових класів Великокучурівської ОТГ: «Розвиток здібностей та інтересу учнів початкових класів до навчання як результат упровадження педагогічних інновацій».

           21 лютого на базі Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методоб?єднання вчителів початкових класів на тему: «Сучасні педагогічні технології у навчально-виховному процесі початкових класів».  Методист відділу освіти Великокучурівської сільської ради  Мойсюк А.М. ознайомила присутніх з планом роботи семінару:1.Реєстрація учасників семінару.

1.Реєстрація учасників семінару.

2.Візитка Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ми раді вас вітати».

(адміністрація Снячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3.Відкриття семінару. Ознайомлення з планом роботи.

(методист відділу освіти Великокучурівської с/р Мойсюк А.М.)

4.Елементи сучасних технологій у навчально-виховному процесі.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Ончуленко Н.А.)

5.Впровадження інноваційних форм і методів у навчально-виховний процес.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Дем'ян Г.В., вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Карча Л.М.)

6.Розвиток навчально-пізнавальних і творчих здібностей учнів шляхом залучення їх до проектної діяльності.

(вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст.,Струтинська О.О., вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ступенів  Сушинський Ю.М.)

7.Виховний захід «Посвята в козачата». Організація співпраці класовода з батьками учнів у навчально-виховному процесі.

( вчитель Снячівської ЗОШ І-ІІІ ст. Федірко Л.Л.)

8.Інноваційні технології роботи з батьками. З досвіду роботи з батьками.

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Цуркан Н.Г.)

9.Творчий портрет учителя, який атестується «Ярмарок педагогічних ідей» (мультимедійні презентації).

(вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. Якобчук С.Д.,  вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щавінська О.В.)

10.Підсумки та аналіз. Інформація про атестацію вчителів.

 (начальник відділу освіти Великокучурівської с/р Мінтенко Г.Г.)

В Снячівській ЗОШ створено народознавчу світлицю, яка працює як музей історико-етнографічного профілю. Вона є результатом цілеспрямованої, творчої, пошуково-дослідницької, збиральницької роботи педагогічного та учнівського колективів школи.

 Під час семінару відділу освіти Великокучурівської сільської ради вчителі початкових класів мали можливість побувати на оглядовій екскурсії в Снячівській світлиці, яку цікаво і вміло провела учениця 9 класу Ганзюк Єлизавета. Також гості школи побували на відкритому виховному заході «Посвята в козачата», який провели вчителі Федірко Л.Л. та Дячук Р.В. Захід був спрямований на виховання патріотизму та любові до рідного краю.                Федірко Л.Л. презентувала досвід роботи співпраці класовода з батьками учнів у навчально-виховному процесі, а також ознайомила вчителів з інноваційними технологіями роботи з батьками.

          Вчитель Великокучурівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Струтинська О.О та вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сушинський Ю.М. поділилися  власним досвідом використання проектних технологій, висловили думки стосовно дієвості проектів у формуванні предметних та основних компетентностей учнів початкової школи. Використання інноваційних технологій – це життєва необхідність. Про впровадження інноваційних форм і методів у навчально-виховний процес з досвіду роботи вчитель Тисовецької  ЗОШ І-ІІ ст.  Демян Г.В. та вчитель Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ с.т Карча  Л.М.

 Цікаво і змістовно презентувати творчий звіт вчителі, які атестуються вчитель Великокучурівської  ЗОШ І-ІІІ  ст. Щавінська О.В.,  вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст.  Якобчук С.Д.

          Для вчителя початкових класів важливо не просто навчити дитину, а й привчити її самостійно здобувати знання для використання їх при вирішенні будь-яких проблем.

          Вчитель Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст.  Ончуленко Н.А. виступила з доповіддю на тему: «Елементи сучасних технологій у навчально-виховному процесі».

          Впроваджуючи інтерактивні, гуманістичні та особистісно спрямовані освітні технології, ми намагаємось достукатися до серця кожного учня, створити такі умови, щоб усі учні всебічно розвивалися в них формувалися основні  та предметні компетентності.

          Захід пройшов в дружній, доброзичливій обстановці.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH