Міжнародний турнір з міні-футболу

М.Хотин 26 – 27 11.2016 Міжнародний турнір з міні-футболу. Приймали участь вісім команд Чернівецької області, команда міста Бричани Молдова та команда міста Радівці Румунія. Команда ДЮСША села Великий Кучурів зіграла чотири гри в підгрупі, програла команді міста Радівці 3:2, та команді Герні 1:0 та виграла у команди Кіцманя 3:1 та Кельменців 2:0 і посіла третє місце у підгрупі. Гра за 5 місце з командою міста Заставна, виграла команда ДЮСША Великий Кучурів 3:0. Нагороджував переможців та призерів змагань перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.